Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Kto rozbił zaparkowaną przy ulicy osobówkę?

Piotrkowska policja poszukuje sprawcy zniszczenia auta które zaparkowane było na ulicy Jagiellońskiej w Piotrkowie. Nieznana osoba w poniedziałek (30.11) około 5 nad ranem prawdopodobnie staranowała zaparkowane przy ulicy subaru.

Całą sytuację w mediach społecznościowych opisała właścicielka pojazdu:

Hej. Słuchajcie stała się rzecz, która dzisiaj złamała moje serce. Około godziny 5:00 nad ranem ktoś delikatnie mówiąc “uderzył” w mój samochód. Siła uderzenia była tak duża, że moje auto staranowało przodem busa, który stał 2 metry dalej. Auto jest do kasacji. Podobno był to bus, nie wiem, nie widziałam. Rano jak podeszłam do auta to zobaczyłam taki obrazek. Po sprawcy została tylko ta ramka od tablicy rejestracyjnej. Błagam udostępnijcie posta, może ktoś coś widział, może ktoś ma dojście do ludzi od kamer w okolicy Jagiellońska, Batorego, 3-go Maja, Żeromskiego, Krakowskie Przedmieście – relacjonuje w mediach społecznościowych właścicielka rozbitego samochodu.

Zawiadomienie w tej sprawie wpłynęło dziś na policję, co potwierdziła asp. Izabela Gajewska z biura prasowego KMP – Mogę potwierdzić, że w tej sprawie zostało przyjęte zawiadomienie i trwają czynności zmierzające do ustalenia sprawcy – relacjonuje rzeczniczka.

5 2 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane artykuły

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!