GminyRozprzaWażne wiadomościWydarzenia

„Król Julian” – pierwszy mieszkaniec miasta Rozprza

Julian Król to pierwszy mieszkaniec Rozprzy urodzony w 2023 roku i zameldowany w naszym mieście. Burmistrz Miasta Janusz Jędrzejczyk odwiedził niemowlę i jego rodziców: Martę i Łukasza.

– Julian przyszedł na świat 27 stycznia i jest spokojnym niemowlakiem. Nie spodziewaliśmy się, że będzie to pierwszy zameldowany mieszkaniec miasta Rozprza urodzony po odzyskaniu praw miejskich w 2023 roku – mówili rodzice.

Odwiedziny u pierwszego urodzonego i zameldowanego mieszkańca w 2023 roku, odbyły się w ramach akcji promocyjnej “WitaMY W ROZPRZY”. – Z okazji odzyskania praw miejskich, witamy pierwszego nowo narodzonego mieszkańca miasta specjalnie przygotowanym pakietem powitalnym. Prezent ten jest symbolicznym powitaniem dziecka w społeczności Rozprzy – mówi burmistrz Janusz Jędrzejczyk. – Wyprawka powitalna zawiera leżak dla niemowlaka oraz pamiątkowe drobiazgi, które mamy nadzieję ucieszą maluszka oraz jego rodziców – dodaje.

– W wyjątkowym dla naszego miasta roku, nasza rozprzańska rodzina powiększyła się o Państwa potomka. Cieszę się, że to właśnie Rozprza będzie miejscem pierwszych spacerów, pierwszych uśmiechów i radości – mówił burmistrz Jędrzejczyk wręczając rodzicom pakiet powitalny i kwiaty.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!
%d bloggers like this: