Artykuł partnerskiKulturaNadchodzące wydarzenia

Kontenery sanitarne nowej generacji od producenta

Kontenery WC są wygodne, praktyczne i higieniczne, dlatego z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. W wielu sytuacjach są najlepszym sposobem na zapewnienie komfortowych warunków pracownikom, gościom festiwalu, odwiedzającym tereny rekreacyjne itp.

Autonomiczne kontenery sanitarne producenta Modulex to nowa generacja toalet mobilnych. Mogą być wielokrotnie montowane i demontowane oraz transportowane na nową lokalizację bez utraty jakości. Nie wymagają specjalnego fundamentu, dlatego nadają się do montażu praktycznie w każdym miejscu. Poziom wyposażenia takich toalet w niczym nie ustępuje zwykłym budynkom, ponadto one mogą obsługiwać 12 osób, mają też dodatkowe pomieszczenie dla osób niepełnosprawnych.

Gdzie są używane moduły sanitarne?

Kontenery sanitarne tego producenta mają bardzo szerokie zastosowanie, ponieważ są optymalnym rozwiązaniem w każdej sytuacji, gdy nie jest możliwe lub konieczne zbudowanie klasycznego budynku, w tym:

  • Place budowy;
  • Koncerty;
  • Parki rozrywki;
  • Place zabaw;
  • Bazy turystyczne;
  • Letnie kawiarnie i przydrożne hotele;
  • Kompleksy modułowe.

Mobilne toalety wykonane w nowoczesnej technologii mogą być częścią innego budynku lub osobną jednostką. Firma Modulex oferuje zarówno niewielkie moduły (15m²), jak i kompleksy higieniczne z pomieszczeniami, szatniami i prysznicami.

Dlaczego Modulex?

Szybkość instalacji. Montaż mobilnej toalety trwa od dwóch godzin. Co więcej, nawet niespecjaliści mogą łatwo poradzić sobie z instalacją, jeśli to konieczne, dzięki szczegółowym instrukcjom znajdującym się na stronie internetowej;

Jakość i gwarancja. Firma Modulex może pochwalić się certyfikatem jakości ISO 2015 na europejski standard. Gwarancja na wszystkie kontenery sanitarne producenta wynosi 20 lat, natomiast wielokrotny demontaż nie wpływa na gwarancję;

Nadają się do każdego klimatu. Konstrukcje modułowe przeznaczone są do użytku w temperaturach od +50 do -50 stopni Celsjusza.

Kontenery sanitarne: cena i dostawa

Jeśli chcesz zamówić kontener sanitarny nowy, cena zaczyna się od 350 euro za metr kwadratowy. Ostateczny koszt będzie zależał od ilości modułów, wyposażenia i innych czynników, ale w każdym razie są one kilkakrotnie tańsze niż klasyczne konstrukcje i 20% tańsze od innych firm. Dzięki własnej fabryce na Ukrainie Modulex sprzedaje kontenery sanitarne w cenie niższej niż jakikolwiek inny producent.

Dzięki unikalnej technologii modułowej możliwy jest transport do ośmiu kontenerów jednocześnie, ponadto nie wymaga to specjalnych zezwoleń. Modulex posiada własną flotę samochodową, dzięki czemu klienci nie muszą szukać firmy zewnętrznej.

W katalogu na stronie firmy można zarówno znaleźć gotowe rozwiązania, jak i zamówić indywidualny projekt. Konsultanci firmy zawsze chętnie odpowiedzą na Twoje pytania, ponadto możesz skorzystać z bezpłatnej usługi obliczenia mobilnych toalet i kontenerów WC.

5 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!