GrabicaKulturaWażne wiadomościWydarzenia

Konkurs na ”Jesienny Koszyk Rozmaitości” w Gminie Grabica rozstrzygnięty!

Jesień to nie tylko słota i plucha. Ta uważana za depresyjną pora roku mieni się także feerią barw, zachwycając intensywnymi kolorami czerwieni, żółci i brązów. Opadające liście, kwiaty kwitnące jesienią, warzywa i owoce, których zbiór przypada na październik mogą stanowić piękną dekorację. Dlatego m. in. Wójt Krzysztof Kuliński postanowił zaprosić panie z Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Grabica do udziału w konkursie na wykonanie koszy składających się z darów jesieni.

Członkinie KGW ochoczo odpowiedziały na zaproszenie i udowodniły, że jesień naprawdę jest piękna, barwna i może dać dużo radości. Każda z dostarczonych prac była wyjątkowa, niepowtarzalna i widać w niej było ogromne zaangażowanie „twórców”. Jury miało bardzo trudne zadanie, ponieważ każdy kosz był inny i dopracowany w każdym calu.

Po naradach postanowiono przyznać I nagrodę dla KGW z Grabicy, II dla KGW z Lutosławic Rządowych, natomiast III nagroda trafiła ex aequo do pań z KGW Twardosławice i KGW Ostrów.

Ponieważ wszystkie prace oczarowały komisję konkursową, postanowiono również nagrodzić pozostałe uczestniczki które wzięły udział w konkursie, zapraszając je na wspólny wyjazd do teatru.

Pięknie wykonane jesienne kompozycje stanowią dziś ozdobę holu w Gminnym Centrum Kultury w Grabicy.

0 0 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!