Wygląda groźnie, ale na szczęście nikomu nic się nie stało. Do zderzenia 2 samochodów osobowych doszło w czwartek, (25.06) po godzinie 10:00 na ulicy Kostromskiej w Piotrkowie.
Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że kierująca Mazdą jechała od strony skrzyżowania z Sikorskiego, w stronę ulicy Dmowskiego. W pewnym momencie, kierujący Volvo wyjechał z parkingu, chciał zawrócić i uderzył w bok Mazdy. Uderzenie było na tyle silne, że Volvo wyrwało poszycie obu drzwi drugiej osobówki.
Na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał, kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w tym miejscu.
















Polecamy