GminyWażne wiadomościWydarzenia

Kolejny wypadek w Srocku. Starszy mężczyzna wyprzedzał ”na trzeciego”

Trzy ciężarówki i samochód osobowy brały udział w kolizji do której doszło w piątek przed południem na DK12 pomiędzy Piotrkowem a Srockiem. Okazało się, że starszy mieszkaniec Łodzi wykazał się skrajną nieodpowiedzialnością i jadąc kią, wyprzedzał “na trzeciego” czym doprowadził dozderzenia.

Z ustaleń policji wynika, że 79-letni mieszkaniec Łodzi jadąc od strony Srocka w kierunku Piotrkowa, zaczął wyprzedzać samochód ciężarowy z naczepą. Podczas tego manewru, starszy mężczyzna zauważył jadącą z naprzeciwka kolejną ciężarówkę. Mimo, że kierowcy obu pojazdów zjechali na pobocze i zrobili miejsce, to kia prowadzona przed staruszka otarła się o obie ciężarówki.

Gdyby tego było mało, to 79-latek zderzył się czołowo z trzecią ciężarówką.

Na zdjęciach z miejsca zdarzenia widać, że jeden z pojazdów ciężarowych tak bardzo zjechał na bok, że niewiele brakło do tego by się przewrócił. Łodzianin może mówić o wielkim szczęściu, bowiem jak mówią policjanci, gdyby jechał mniejszym samochodem, prawdopodobnie nie przeżyłby tego wypadku.

W jednej z ciężarówek rozszczelnił się zbiornik z paliwem, dlatego strażacy musieli przepompować olej napędowy do zbiorników zastępczych.

Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

0 0 vote
Article Rating
Tagi

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Piotrkowainin
Piotrkowainin
3 lipca, 2020 22:57

Powinien pokryć koszty uszkodzeń i stracić prawo jazdy!

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close