GminyWażne wiadomościWydarzenia

Kolejny wypadek na przejeździe kolejowym – ZDJĘCIA

Samochód osobowy zderzył się z pociągiem na przejeździe kolejowym w Longinówce. Do wypadku doszło w sobotę (17.09) chwilę po godzinie 14.

Najważniejsza informacja jest taka, że kierowca przeżył zderzenie z pociągiem Inter City. Do wypadku doszło dziś około godziny 14:00 na przejeździe kolejowym w Longinówce pod Piotrkowem. W tej chwili trwa ustalanie przebiegu tego zdarzenia. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że sprawcą kraksy z pociągiem jest mężczyzna kierujący audi, i dostał on mandat za spowodowanie kolizji. Zarówno kierowca osobówki jak i maszynista byli trzeźwi.

5 2 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Artur
Artur
18 września, 2022 13:06

A ja już nie wierzę tej kolejowej automatyce. Całkiem nie dawno 3 tyg. na przejeździe w Jarostach zostałem potraktowany syreną pojazdu kolejowego który przejechał z dużą prędkością kilka sekund po mnie. Zaparkowałem motocykl by zapalić sobie i ku mojemu zdziwienu dopiero wtedy rogatki opadły i po chwili podnosły się. Gdy ochłonołem, postanowiłem zgłosić wadliwie działające urządzenia. Poczułem się usatysfakcjonowany gdyż dyżurny, wychamował następny przejeżdżający IC do bezpiecznej prędkości. Rogatki opadły prawidłowo, maszynista potwierdził, że wszystko działa i w ten sposób diagnostyka urządzeń ruchu kolejowego dobiegła końca, bo kolejny pociąg przemknął przez przejazd już z prędkością rozkładową.

Polecamy

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!