GrabicaKultura

Kolejny sukces zespołu “Grabiczanie”

“Grabiczanie” zauroczyli tym razem jury i publiczność podczas III Przeglądu Piosenki Patriotycznej „Matecznik” w Szadku. Po raz kolejny udowodnili, że intensywna praca przynosi wspaniałe efekty – wyśpiewując na nim I miejsce.

– Cieszymy się niezmiernie, ponieważ przed składem sędziowskim wystąpiło piętnaście zespołów z całego województwa. Podczas koncertu, artyści dali wspaniały popis śpiewu, wykonując utwory o tematyce patriotycznej m. in. „Dwa serduszka”, „Żołnierza i Pannę”, czy ,, Nawróconą” – powiedział wójt Krzysztof Kuliński.

Jak się okazuje, zespół z Grabicy nie próżnuje i wciąż zachwyca. Jego tajemnica tkwi w tym, że należą do niego ludzie pełni energii i pasji do śpiewu. “Grabiczanie” od początków swojego istnienia aktywnie działają zarówno w środowisku lokalnym, jak występują na różnego rodzaju przeglądach i festiwalach w kraju, zdobywając przy tym wiele wyróżnień. Dziękujemy za pełną zaangażowania pracę, podtrzymywanie kultury i muzyki ludowej oraz promowanie Gminy Grabica. Niezmiernie radujemy się z kolejnej nagrody i życzymy zespołowi, by kolejne występy były równie owocne!

0 0 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane artykuły

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!