Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Kolejny sukces Kamila Pawlika

Kamil Pawlik – mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego, wygrał konkurs fotograficzny ogłoszony przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.

Przysłowie chińskie mówi, że jeden obraz jest wart więcej niż tysiąc słów! A co dopiero zwycięskie zdjęcie w konkursie fotograficznym. Spośród ponad 40 zapierających dech w piersiach kadrów z łódzkiego, wybraliśmy zdjęcie Kamila Pawlika, przedstawiające sulejowskie Wapiennik – czytamy w ogłoszeniu wyników.

Przypomnijmy, że autor zdjęcia na co dzień prowadzi profil Piotrków Trybunalski i okolice z lotu ptaka. – Jeszcze ponad roku temu nie wiedziałem co to ISO w aparacie, a o przesłonie nie miałem pojęcia… Ciężka praca, zarwane poranki, szkolenia, warsztaty zaczynają w końcu owocować, a to nie koniec moich planów związanych z fotografią z powietrza – mówi Kamil Pawlik, i dodaje: – Dziękuję wszystkim, którzy się do tego przyczynili; zwłaszcza mojej żonie, Mai, za to, że wierzy w to, co robię, oraz mojemu koledze Michałowi Błaszczykowi za cenne wskazówki, bo to on przekazał mi podstawy fotografii. Póki co, jadę wykorzystać nagrodę (weekend w Uniejowie) i mam nadzieję, że żona się nie pogniewa za to, że wezmę ze sobą drona – mówi z uśmiechem Kamil Pawlik.

 

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!