Piotrków TrybunalskiSportWażne wiadomościWydarzeniaZapasy

Kolejne medale zawodników AKS

Zawodnicy Atletycznego Klubu Sportowego zdobyli dwa medale podczas silnie obsadzonego turnieju o Puchar Polski juniorów w Wałbrzychu. Srebro w kategorii 67 kg wywalczył Mateusz Dawid, a brąz w wadze 87 kg – Patryk Robaszek. Tuż za podium uplasowali się Stanisław Fussy (kat. 77 kg) i Kacper Rek (kat. 82 kg).

Bardzo ważny krok na początku zapaśniczej kariery zrobiły z kolei Amelia Krakowiak (kat. 39 kg), Maja Kacperska (kat. 42 kg), Maria Pisarek (kat. 47 kg) i Zuzanna Sęderecka (kat. 52 kg), które po raz pierwszy wystartowały w mistrzostwach Polski młodziczek, najważniejszych krajowych zawodach w tej grupie wiekowej.