Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Kobiety nadal będą rodzić w Piotrkowie

Prawdopodobnie wiele przyszłych mam odetchnęło właśnie z ulgą. Tuż przed godziną 10:00, Narodowy Fundusz Zdrowia ogłosił, że porodówka pozostanie w Piotrkowie.

To było trzecie podejście do wyłonienia podmiotu leczniczego, który świadczyć będzie usługi medyczne w szpitalu przy Roosevelta w Piotrkowie.

– Dziś przed godziną 10:00, Narodowy Fundusz Zdrowia z sukcesem rozstrzygnął rokowania dotyczące leczenia szpitalnego na oddziałach: położniczo-ginekologicznym, pediatrycznym i neonatologicznym, a także w izbie przyjęć. Oznacza to, że mieszkańcy Piotrkowa i powiatu piotrkowskiego, mogą bez przeszkód i przerw korzystać z porodów i lecenia szpitalnego na tych właśnie oddziałach. Umowa będzie kontynuowana bez żadnych przerw przez Samodzielny Szpital Wojewódzki im Mikołaja Kopernika, bo właśnie ten świadczeniodawca przystąpił do rokowań, i otrzymał umowę. Zostanie ona podpisana od 1 lutego do 30 czerwca 2026 roku. Wszystkie świadczenia będą realizowane w szpitalu przy ulicy Roosevelta 3 w Piotrkowie Trybunalskim – informuje Anna Leder z ŁOW NFZ.

Przypomnijmy, że poprzednie dwa postępowania ogłoszone przez NFZ nie odniosły żadnego skutku, bowiem nie wpłynęły na nie oferty. Trzecie podejście to postępowanie które miało zapewnić mieszkańcom powiatu piotrkowskiego i Piotrkowa Trybunalskiego dostęp do ciągłości leczenia.

4.3 3 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!
%d bloggers like this: