Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Kiepskie warunki do jazdy. Na ulicach zalega błoto pośniegowe

Na głównych ciągach komunikacyjnych Piotrkowa zalega rozjeżdżone przez samochody błoto pośniegowe. Zgłoszenia naszych czytelników dotyczą Kopernika, Piłsudskiego, Sikorskiego czy alei Concordii. Najgorsza jednak sytuacja jest na uliczkach osiedlowych.

Do naszej redakcji wpadła dziś taka wiadomość:

Dzwoniłam pod numer Akcja Zima w moim zacnym mieście. Wyjdę z siebie i stanę obok. W niedzielę przejechaliśmy pół Polski, z gór do Piotrkowa. Wszędzie czarne drogi. Wjeżdżasz do Piotrkowa….. Czas stoi, może to jakaś zapomniana wieś?. Nic nie odśnieżone, nic nie posypane. Dzisiaj jadąc główna ulicą kierowcy nie widzieli gdzie są ich „pasy”. Wyglądało to dosyć komicznie, ale jednak jest to niebezpieczne. Numeru w internecie znaleźć nie można, dopiero z jakiegoś artykułu. Najpierw mnie przełączali trzy razy, więc zadzwoniłam pod komórkowy. „Proszę Pani, Pani się myli, cały czas jeżdżą.”- usłyszałam w słuchawce, więc moja odpowiedź była krótka: „Chyba Panu pod domem” i się rozłączyłam, bo już nie wytrzymałam…… Piotrków to jednak stan umysłu 😐

Skontaktowaliśmy się z dyżurnym akcji zimowego utrzymania dróg, i zapewnił nas, że na piotrkowskie ulice skierowano dziś 3 pługopiaskarki i 1 pług samochodowy. – Będziemy jeździć w tandemach, bo wtedy lepiej są widoczne efekty naszej pracy – mówi dyżurny. – Dodatkowo jeden ciągnik skierowaliśmy do pracy na uliczkach osiedlowych – powiedział.

Dyżurny „Akcji Zima”:
Tel. +48 607 111 265 – dyżur całodobowy
Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta
Tel. 44 733 92 55 – w godzinach od 700 do 1500
Straż Miejska
Tel. 986

4 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!