GorzkowiceWydarzenia

Karol Strojecki nowym zastępcą wójta w gminie Gorzkowice

Karol Strojecki z Prawa i Sprawiedliwości (kiedyś Prawica Rzeczypospolitej Marka Jurka) od poniedziałku pełnić będzie funkcję zastępcy wójta w gminie Gorzkowice. Zstąpi na tym stanowisku Roberta Kukulskiego. Kukulski o swoim odwołaniu poinformował w mediach społecznościowych.Szanowni Państwo!

Przez ostatnich dwanaście lat miałem przyjemność pełnić funkcję Zastępcy Wójta Gminy Gorzkowice. Obecnie kończę pracę i służbę na tym stanowisku.

Miałem zaszczyt współpracować z trzema składami Rady Gminy oraz Sołtysami, Stowarzyszeniami, Instytucjami różnych szczebli i przede wszystkim Mieszkańcami naszej Gminy.

Dziś pragnę bardzo serdecznie podziękować Wójtowi Gminy Gorzkowice, Kierownictwu oraz Pracownikom Urzędu. Dziękuję Panu Piotrowi Grabowskiemu – Radnemu trzech kadencji Sejmiku Województwa Łódzkiego, Paniom i Panom Radnym oraz Sołtysom sprawującym mandat w poszczególnych kadencjach. W sposób szczególny dziękuję wszystkim Mieszkańcom naszej Gminy.

Jednocześnie życzę zdrowia, optymizmu i wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym.

Z wyrazami szacunku,
Robert Kukulski

Karol Strojecki bez powodzenia startował w ostatnich wyborach samorządowych. Z listy PiS ubiegał się o stanowisko wójta w Łękach Szlacheckich, jednak musiał obejść się smakiem, bowiem wyborów nie wygrał. Przez wiele lat związany był z piotrkowskim magistratem, gdzie pełnił różne funkcje kierownicze. – Jest wiele spraw do zrobienia. Gospodarka komunalna, wnioski unijne, gospodarka odpadami, gospodarka wodno-ściekowa a także inwestycje i ochrona środowiska – to są tematy którymi jako zastępca wójta będę się zajmował. Doświadczenia zdobyte przez lata pracy jako urzędnika, będę mógł wykorzystać na tym stanowisku – poinformował Piotrkowski24 Karol Strojecki, zastępca wójta Gorzkowic.

Tagi

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj dyskusję  
Powiadom o
Back to top button
Close
Close