reklama
GminyGorzkowiceWażne wiadomościWydarzenia

Jeden dzień z Wójtem Gminy Gorzkowice

W marcu odbyły się licytacje zorganizowane z inicjatywy Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej w Gorzkowicach. Pieniądze uzyskane ze wszystkich licytacji, zostały przeznaczone na II etap budowy Miasteczka Ruchu Drogowego przy Szkole Podstawowej w Gorzkowicach. Jedną z aukcji wygrał mieszkaniec gminy Gorzkowice Paweł Orłowski, który wylicytował „Jeden dzień z Wójtem Gminy”. W czwartek pan Paweł odebrał swoją nagrodę.

O tym, jak naprawdę wygląda praca wójta i jak wielka odpowiedzialność się z nią wiąże pan Paweł przekonał się osobiście. Spotkanie z włodarzem gminy trwało kilka godzin. Zwycięzca licytacji zadawał wiele pytań, na które Wójt udzielał szczegółowych i wyczerpujących odpowiedzi. Jak zwykle odbyła się narada kierownictwa i spotkanie z pracownikami urzędu, w których to spotkaniach uczestniczył gość urzędu. Następnie wszyscy wybrali się na oględziny wybudowanego już Miasteczka Ruchu Drogowego. Pan Paweł był pod wrażeniem ogromu wykonanej pracy i jej wspaniałych efektów. Nie obyło się bez podziękowań ze strony rady rodziców i dyrekcji szkoły.

Kolejnym punktem było spotkanie z posłem na Sejm RP Grzegorzem Lorkiem, Starostą Powiatu Piotrkowskiego Piotrem Wojtysiakiem, wójtem gminy Łęki Szlacheckie Piotrem Łącznym i wójtem gminy Gomunice Pawłem Olejniczakiem.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!