GminySulejówWażne wiadomościWydarzenia

Jarmark Świąteczny w opactwie cysterskim – BARDZO DUŻO ZDJĘĆ

Przed nami drugi dzień Jarmarku Bożonarodzeniowego „Świąteczna Opowieść u Cystersów”. Tysiące ludzi przewinęło się w sobotę prze Hotel Podklasztorze w Sulejowie. Dziś atrakcji będzie równie dużo.

Dla zwiedzających organizatorzy przygotowali stoiska z ozdobami świątecznymi, zabawkami, rękodziełem, biżuterią i świątecznymi przysmakami. Nie zabrakło wigilijnej kapusty. Pobito nawet rekord Polski w ilości ugotowanej Kapusty. Od wczoraj należy od do Hotelu Podklasztorze! Był również Mikołaj i śnieżynka oraz gość specjalny – tancerz, aktor i prezenter telewizyjny Stefano Terrazzino, który wiele lat temu słoneczną Italię zamienił na Polskę, a nadal zadziwia go śnieg i mróz w grudniu! Stefano tańczył wspólnie ze zgromadzoną publicznością, a także dał mały koncert.

– To druga edycja Jarmarku. W tym roku zorganizowaliśmy go pod hasłem „Świąteczna Opowieść o Cystersach”. Sobota to niezwykle intensywny dzień, ale niedziela to już czas pod znakiem relaksu. U nas na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, dlatego zapraszamy do Sulejowa wszystkich mieszkańców powiatu i województwa, bo przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji – zachęcają organizatorzy – Julia i Radosław Groblewscy z hotelu Podklasztorze. 

Niedziela 11 grudnia – Chillout u św. Mikołaja – Renifery odpoczywają, zwolnij i TY!
Dzień relaksu:
❄ Strefa Chillout’u
❄ Wizyta Św. Mikołaja
❄ Zabawy z Leo Rozrabiaką
❄ Stoiska z produktami lokalnymi, świątecznymi
❄ Rękodzieło
❄ Stoiska gastronomiczne
❄ Zabawy, warsztaty dla dzieci

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!