GminyPiotrków TrybunalskiSulejówWażne wiadomościWydarzenia

Jarmark bożonarodzeniowy w Hotelu Podklasztorze – AKTUALIZACJA

Trwa pierwszy weekendowy Jarmark Bożonarodzeniowy w Hotelu Podklasztorze w Sulejowie. Na wszystkich przybyłych oprócz elfów, śnieżynek i świętego Mikołaja, czekają sprzedawcy rękodzieła, cysterskie przysmaki, lokalne potrawy, sery, wędliny czy miody. Jarmark odbywać się będzie w każdy weekend od dziś, do 19 grudnia.

– Chcieliśmy pokazać długą historię naszego obiektu, a także pokazać cysterskie produkty które sami wytwarzamy w hotelowej kuchni, a także produkty lokalnych producentów, dlatego można spróbować cysterskiego chleba, dżemu, wina i piwa ważonego w naszym browarze. Są lokalne sery, wędliny i miody z okolicznych gospodarstw. – mówi Julia Groblewska z Hotelu Podklasztorze. – Pokazujemy także lokalne rękodzieło, bombki czy stoiki – dodaje.

Oprócz jarmarku, w hotelu działa Miasteczko Świętego Mikołaja. – Najmłodsi mogą spotkać się z elfami, Śnieżynka i oczywiście ze Świętym Mikołajem. Wokół opactwa zorganizowaliśmy kilka punktów które dzieci zraz z rodzicami mogą odwiedzić, zrobić świąteczne zdjęcie a także wziąć udział w grach i zabawach – mówi Julia Groblewska.

Jarmark odbywać się będzie w każdy weekend do 19 grudnia.
Godziny otwarcia:
Piątek 16.00 -21.00
Sobota 9.00 – 21.00
Niedziela 9.00 – 18.00

Patronem medialnym wydarzenia jest Piotrkowski24.

5 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!
%d bloggers like this: