MoszczenicaWydarzenia

Inwestycje w drogi

Na terenie gminy Moszczenica trwają intensywne roboty przy przebudowie dróg powiatowych. Zaawansowanie prac sprawdził wicestarosta piotrkowski Piotr Wojtysiak oraz Marceli Piekarek – wójt gminy Moszczenica.

W miejscowości Baby, w okolicach kościoła, rozpoczęła się przebudowa chodnika na odcinku 226 metrów, w ciągu drogi powiatowej Baby – Wolbórz. Po zakończonej przebudowie, na tym samym odcinku wykonana będzie nowa nawierzchnia asfaltowa. Dalej, na odcinku od przejazdu kolejowego w Babach w kierunku do Wolborza, także będzie przebudowywany chodnik. Obecną nawierzchnię z płyt, zastąpi kostka betonowa.

Zakończone zostały prace na blisko 500-metrowym odcinku drogi Raciborowie – Baby. Od skrzyżowania drogi powiatowej Baby – Wolbórz została położona nowa nawierzchnia asfaltowa w kierunku Raciborowic. Kolejną zakończoną inwestycją na drogach powiatowych w gminie Moszczenica jest przebudowa drogi Srock – Gościmowice. Tu na długości 2 kilometrów położona została nowa nakładka asfaltowa oraz wykonano nowe pobocza z tłucznia. Warto dodać, że inwestycje na drogach powiatowych w gminie Moszczenica, realizowane są w partnerstwie z samorządem gminy.

0 0 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane artykuły

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!