Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Interaktywna wyspa przy mediatece

Wyjątkowy park edukacyjny stanął przy Mediatece 800-lecia. To kolejna atrakcja czekająca na odwiedzających piotrkowskie centrum nauki i kultury.

Dzięki współpracy samorządu z jednym z banków, w Piotrkowie stanął nowoczesny oraz ekologiczny interaktywny park zabaw dla dzieci i młodzieży. Jet to miejsce, gdzie z bliska można przyjrzeć się fascynującym prawom przyrody: usłyszeć wiosnę zimą czy siłą własnych mięśni wytworzyć prąd.
Na wyspach rozstawione są wielkie hamaki i huśtawki oraz mini laboratorium, w którym mieszkańcy będą mogli m.in. zbadać obieg wody w przyrodzie, wsłuchać się w niezwykłą muzykę kwiatów, a także obejrzeć z bardzo bliska fragmenty otoczenia pod precyzyjną lupą. 

Interaktywny park tematyczny powstał przy Mediatece 800-lecia. Jest to kolejny moduł edukacyjny oferowany przez naszą placówkę. Choć mogą z niego korzystać nie tylko odwiedzający centrum nauki i kultury, ale również spacerowicze, gdyż park znajduje się pomiędzy pasażem a budynkiem placówki. – informuje magistrat.

5 1 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!