Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Instrumentariuszki jak święte Mikołaje

Święta to czas radości i dzielenia się dobrem. Instrumentariuszki w asyście chirurga z bloku operacyjnego Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie, wcieliły się w świętego Mikołaja i spełniły świąteczne marzenia podopiecznych Pogotowia Opiekuńczego.

Wszystko odbyło się zgodnie z zasadami. Niczym procedurę medyczną bloku operacyjnego, dzieci dokładnie napisały świętemu, jakie chcą dostać prezenty. Listy do Mikołaja trafiły na facebookowy profil, gdzie zobaczyły go pracownice szpitala. W spisie życzeń znaleźć można było słodycze, drobny sprzęt elektroniczny, słuchawki, perfumy, zabawki, gry planszowe, a nawet koc z jednorożcem. Instrumentariuszki: Anna, Elżbieta, Katarzyna, Ewa, Anetta, Joanna, Aleksandra, Beata, Lena, Karina, Ilona, Angelika, Barbara, Jola, Gabrysia oraz sympatyczna pani doktor Edyta, zarządziły składkę i zakupiły wszystkie wymienione prezenty. Tuż przed Bożym Narodzeniem, wszystkie podarki trafiły do podopiecznych Pogotowia Opiekuńczego.

Mikołajowe instrumantariuszki, jak się okazuje miały swojego specjalnego pomocnika. Wbrew pozorom, nie był to renifer – Rudolf Czerwononosy, lecz Michał Szymański, wiceprzewodniczący Rady Powiatu, który także uczestniczył w akcji wręczania prezentów.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!