MoszczenicaPiotrków TrybunalskiWydarzenia

III Strażackie 9,98 – AKTUALIZACJA

Zapraszamy na trzecią edycję biegu i wycieczki rowerowej – nie tylko dla mundurowych – „Strażackie 9,98”. Podobnie jak w poprzednich edycjach, do pokonania będzie dystans 9,98 km. Bieg zaplanowano na 29 kwietnia. Do imprezy już niewiele czasu, dlatego warto już teraz wypełnić formularz zgłoszeniowy. Aby to zrobić, wystarczy kliknąć w baner poniżej. 

– Strażackie 9,98 km stworzyła grupa zwykłych ludzi wspieranych przez ludzi niezwykłych, których grono z roku na rok rośnie. Od początku są z nami Komenda Miejska PSP w Piotrkowie Trybunalskim, Nadleśnictwo Piotrków, GARDA – Biuro Doradztwa Ochrony Przeciwpożarowej, PIOMED – Szkolenia medyczne, firma Alpin&Arbor, a także, a raczej przede wszystkim już setki uczestników, osób które nam zaufały i wspólnie z nami pokonało magiczne 9,98 km – poinformował st.kpt. Piotr Kaźmierczak, rzecznik prasowy KM PSP w Piotrkowie Trybunalskim. – Tak, jak dotychczas, udział w biegu jest bezpłatny, co więcej, dajemy każdemu uczestnikowi piękne chwile w gronie wspaniałych ludzi, piękne okoliczności przyrody, medale, coś na ząb, a dzięki sponsorom wręczymy nagrody rzeczowe dla najlepszych – dodał Piotr Kaźmierczak.

Podczas biegu zbierane będą datki na rzecz Macieja Drzewieckiego, mieszkańca Kosowa w gm. Moszczenica, podopiecznego Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”. Maciek do lepszego funkcjonowania potrzebuje specjalistycznej aparatury medycznej, nowego wózka oraz środków na rehabilitację. Impreza zorganizowana będzie w Leśnictwie Meszcze w gm. Moszczenica.

Do tej pory udział w biegu zdeklarowało  230 osób. Są to zawodnicy nie tylko z Piotrkowa i regionu, ale także z Warszawy, Radomia czy województwa małopolskiego. Warto dodać, że do Piotrkowa przyjedzie drużyna OSP z Milanówka. Strażacy na rowerach przemierzą 112 kilometrów, następnie przebiegną dystans 9,98 km, a następnie wrócą do Milanówka (kolejne 112 km).

Regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdziecie TUTAJ.
Patronem medialnym wydarzenia jest Piotrkowski24.pl

0 0 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Sam
Sam
5 kwietnia, 2018 07:24

Strażacy to jednak zaj..ści ludzie !! Brawo WY !!!!

Łukasz
Łukasz
3 maja, 2018 07:46

Szkoda, że niektórzy politykę robią na szkodzie innych – filmiki na fejsbuka sobie kręcili promocyjne. Nieładnnie

Powiązane artykuły

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!