Piotrków TrybunalskiWydarzenia

II Meeting Gospodarczy już w sobotę

1 czerwca na ulicy Słowackiego odbędzie się II Meeting Gospodarczy, podczas którego zaprezentują się firmy produkcyjne z Piotrkowa Trybunalskiego. Meeting Gospodarczy będzie jednym z elementów urodzin ulicy Słowackiego. 1 czerwca – na zamkniętym odcinku ul. Słowackiego – w pobliżu parku św. Jana Pawła II staną stoiska piotrkowskich firm produkcyjnych, i nie tylko.

Swój udział w wydarzeniu zapowiedziało dwadzieścia firm działających w Piotrkowie Trybunalskim: Haering Polska, Famur S.A., Zamet Industry, PGO S.A. PIOMA Odlewnia, Reac Poland, Emerson, Cooper-Standard,  Plasimet, Nowalijka, Haftina, Polanik, Szlachet-Stal, Pinokio, Szkło-Dekor, ARES Bracia Maciołek, BJOR, MBL Classics, Viamontex, Omega oraz Algos.

Na stoiskach promocyjnych będzie można zapoznać się z profilem działalności poszczególnych firm oraz szerokim wachlarzem ofert pracy.
Zapraszamy wszystkich poszukujących zatrudnienia oraz tych, którzy myślą o zmianie miejsca pracy. Meeting będzie także okazją do poznania firm, które prowadzą działalność gospodarczą znajdują się na terenie naszego miasta. II Meeting Gospodarczy odbędzie się w godz. 12:00-16:00.

0 0 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!