AleksandrówWydarzenia

I sesja Rady Gminy Aleksandrów

Po raz pierwszy mogliśmy śledzić transmisję obrad Rady Gminy Aleksandrów na żywo na platformie YouTube. Sama transmisja od strony technicznej, biorąc pod uwagę, iż był to „debiut” przebiegała dosyć sprawnie.

Podczas sesji radni oraz nowy wójt gminy złożyli uroczyste ślubowanie i wybrali przewodniczącego i wiceprzewodniczącego Rady Gminy. Nową przewodniczącą Rady została Jolanta Rogozińska, która w tej kadencji debiutuje w roli radnej. Jej kandydaturę poparli wszyscy radni. Na stanowisko wiceprzewodniczącego wytypowano dwóch kandydatów: Józefa Stańczyka oraz Daniela Jasiona. Ostatecznie tę funkcję będzie pełnił Józef Stańczyk.

Tagi

Powiązane artykuły

9 komentarzy

    1. Szanowny Obiektywny, nie jestem autorem zdjęcia, otrzymałam je od jednego z radnych ze zgodą na publikację. Proszę zauważyć, iż nie ma podanego autora zdjęcia. Jeżeli zdjęcia są mojego autorstwa, w lewym rogu, pod fotografią jest napisane “fot. Monika Włudarska”. W tym artykule proszę zwrócić uwagę, iż widnieje tylko data i autor tekstu. Pozdrawiam.

        1. Troszeczkę zaczynamy się ocierać o granicę absurdu. Jestem przekonana, iż nie raz i nie dwa Pan/Pani będąc choćby na wakacjach poprosił przypadkowego przechodnia o zrobienie zdjęcia, a potem zamieścił to zdjęcie w mediach społecznościowych. Jeżeli jest Pan/Pani bliżej zainteresowany “historią” tego zdjęcia zapraszam do kontaktu osobistego ze mną, np. przez media społecznościowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close