GminySulejówWażne wiadomościWydarzenia

Hotel Podklasztorze ma już 4 gwiazdki!

Hotel Podklasztorze z Sulejowa otrzymał czwartą gwiazdkę. Właściciele hotelu poinformowali o tym w poniedziałek (16.10). Warto dodać, że to jedyny obiekt w regionie piotrkowskim, posiadający tak wysoką kategorię oceny.

Klienci którzy wybierają hotel 4-gwiazdkowy wiedzą, że oczekiwać mogą od obiektu wysokiego standardu. Jest on obecny zarówno po stronie wyposażenia obiektu jak i dotyczy usług w nim oferowanych. Sulejowskie Podklasztorze od dawna może pochwalić się jednym z najlepszych SPA & wellness w regionie. Od zeszłego lata działa tam także kort tenisowy. Dobrze czują się tu rodziny, bowiem dostępna jest także sala zabaw dla dzieci.

– Mamy to! Jesteśmy przeszczęśliwi! Osiągnęliśmy sukces, na który pracujemy od dawna! Zostaliśmy docenieni przez Urząd Marszałkowski i dołączyliśmy do grona najlepszych hoteli w Polsce! – czytamy na facebookowym profilu hotelu. – Dziękujemy Wam – naszym Gościom za każde odwiedziny, za to, że nasze pokoje mogą stać się dla Was domem. Za każdy zachwyt nad historią i magią Hotelu Podklasztorze. Uwielbiamy spędzać z Wami poranki i rozkoszować się klimatycznymi wieczorami! Dzięki Wam każdy dzień jest wyjątkowy! – dodają właściciele obiektu.

3.5 2 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!