Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Harcerze namawiają do głosowania w plebiscycie ”Pod biało-czerwoną”

„Niech maszty z biało-czerwoną rozsiane w całym kraju pokażą nasze przywiązanie do Polski, którą mamy nie tylko w sercu, ale chcemy się nią podzielić budując wspólnotę Rzeczypospolitej. Zapraszam wszystkich do kampanii ,,Pod biało-czerwoną’’ – powiedział podczas inauguracji kampanii Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki. Do głosowania „na Piotrków” zachęcają harcerze z naszego miasta.

– „Pod biało-czerwoną” to akcja organizowana przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej która ma na celu promocję patriotyzmu i ufundowanie masztu z biało-czerwoną flagą. Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej w Piotrkowie, a dokładnie Szczep Opoka, przyłączył się do promowania tej akcji, jak i patriotyzmu wśród młodych ludzi – mówi hm. Jakub Deląg. – Wystarczą 2 minuty aby oddać głos, a może to zrobić każdy. Potrzebujemy minimum 500 głosów, aby maszt z flagą znalazł się w naszym mieście. Pokażmy piękną polską wspólnotę w Piotrowie, mieście które ma ogromny wkład w historię naszego kraju – podkreśla hm. Jakub Deląg.

Jeśli chcesz, aby w centrum Piotrkowa stanął nowy maszt z dumnie powiewającą biało-czerwoną flagą. Wejdź na stronę http://gov.pl/bialoczerwona i zagłosuj na nasze miasto. Głosowanie trwa do 11 listopada 2020 roku do godziny 23:59. Zachęcamy do głosowania – dodaje lider projektu – Jakub Deląg

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!