Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Handlował podróbkami w internecie

Policjanci wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją piotrkowskiej jednostki zatrzymali 19-latka, który handlował podrobionymi przedmiotami w internecie. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją prowadzili sprawę dotyczącą sprzedaży, na jednym z portali internetowych przedmiotów z podrobionymi znakami towarowymi.

– Dzięki wnikliwej analizie zgromadzonych materiałów, policjanci dotarli do 19-latka, który wykorzystując różne nazwy użytkowników oferował do sprzedaży towar z podrobionymi znakami towarowymi. Głównie oferował okulary przeciwsłoneczne znanych marek. W mieszkaniu u 19-latka policjanci odnaleźli również oferowane przedmioty, a jak się okazało, jego działanie przyniosło blisko 14 000 złotych strat. Mężczyzna został zatrzymany – informuje asp. sztab. Izabela Gajewska.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty wprowadzania do obrotu towarów z podrobionymi zastrzeżonymi znakami. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!