GminyGrabicaWażne wiadomościWydarzenia

Grabica rozpoczęła sezon imprez plenerowych w regionie. After Party gwiazdą święta gminy

Tłumy bawiły się podczas niedzielnego święta gminy Grabica. Gwiazdą wieczoru był zespół After Party. Grabica rozpoczęła sezon letnich imprez plenerowych w miastach i gminach powiatu.

Świętowanie rozpoczęło się już w południe. Na placu przed budynkiem OSP prezentowały się lokalne zespoły muzyczne. Tuż obok wystawione były stoiska ze sprzętem I produktami z branży rolniczej. Nie zabrakło stoisk z przepysznym jedzeniem.

– Bardzo się cieszę, ze odwiedziło nas tyle osób. Mieszkańcy regionu jak widać dobrze czują się w Grabicy. Ponadto dopisała nam pogoda, a ta jak wiadomo jest istotna przy organizacji koncertów pod chmurką. Rozpoczęliśmy cykl imprez plenerowych w powiecie piotrkowskim. Mam nadzieję, że wszystkie wydarzenia będą tak udane jak nasze – mówi Krzysztof Kuliński, wójt gminy Grabica i dodaje: – Koncertom towarzyszyła wystawa rolnicza. Prezentowały się firmy które zawsze nas wspierają w organizacji tego wydarzenia, za co im serdecznie dziękuję – mówił wójt.

– Grabica rozpoczęła sezon festynów gminnych – mówi z uśmiechem pani Marta, mieszkanka Szydłowa. – Przyznam szczerze, że bardzo lubię zespół After Party więc nie mogło mnie tutaj zabraknąć. Zawsze przyjeżdżamy do Grabicy na święto naszej gminy, ponieważ są tutaj super imprezy – dodaje nasza rozmówczyni.

– Dopisała nam dzisiaj pogoda, jest wyśmienicie. Przyszliśmy tutaj z całą rodziną, zresztą jak zawsze na koncerty w Grabicy – mówi pani Maria. – Do Grabicy przyjechaliśmy z Piotrkowa. Nie chciało nam się siedzieć w domu w taką pogodę. Na szczęście z Piotrkowa nie jest bardzo daleko, więc po obiedzie spakowaliśmy się i jesteśmy – mówi pan Michał.