GminyGorzkowiceWażne wiadomościWydarzenia

Gorzkowice: Kolejny konkurs na wynajęcie pomieszczeń w ośrodku zdrowia

Jak informuje gorzkowicki Urząd Gminy, firma wyłoniona w konkursie złożyła oświadczenie o wycofaniu oferty na wynajem pomieszczeń zlokalizowanych w budynku Ośrodka Zdrowia w Gorzkowicach. Nowy najemca ma świadczyć usługi medyczne z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej na podstawie kontraktu z NFZ na terenie gminy Gorzkowice.

– W związku rezygnacją przedsiębiorcy, gmina Gorzkowice wznawia postępowanie konkursowe w sprawie wynajmu pomieszczeń zlokalizowanych na I piętrze budynku Ośrodka Zdrowia w Gorzkowicach przy ulicy Kwiatowej 4. Konkurs dotyczy prowadzenia działalności z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej na podstawie kontraktu z NFZ na terenie gminy Gorzkowice. Termin składania ofert upływa 25  lutego 2022 roku do godziny 10:30. – informuje Iwona Kadir, sekretarz gminy.

Szczegółowe informacje uzyskać można w siedzibie Urzędu Gminy Gorzkowice ul. Szkolna 3 pokój nr 18 lub na stronie internetowej:

Zaproszenie do składania ofert w otwartym konkursie na wynajem pomieszczeń w celu świadczenia usług medycznych z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej na podstawie kontraktu z NFZ na terenie Gminy Gorzkowice. – BIP Urząd Gminy Gorzkowice

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!