GminyGorzkowiceWażne wiadomościWydarzenia

Gorzkowice. Forum Trzeźwościowe połączone z rocznicą powstania grupy AA „Dromader”

W Domu Kultury w Gorzkowicach odbyło się XX Forum Trzeźwościowe i XXIV Rocznica Grupy AA „DROMADER”. Przesłaniem forum jest promowanie zdrowego, wolnego od alkoholu i innych używek stylu życia. Zebranych gości w imieniu organizatorów – Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Grupy AA DROMADER w Gorzkowicach, powitała Wioletta Mielczarek.

Uroczystość uświetnił  występ uczennic ze Szkoły Podstawowej w Gorzkowicach. W skład zespołu wokalnego weszły: Anna Korzela, Maja Korpas, Anna Łęgowiak, Nikola Klekocińska, Wiktoria Karlińska oraz Nikola Palej. Występ przygotowała Renata Ziemba. Dodatkowym akcentem muzycznym tegorocznego forum był występ Juliana Łojka ucznia klasy I Szkoły Podstawowej w Gorzkowicach, laureata ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali dziecięcych. Julek wykonał 3 utwory w tym piosenkę Eleni ,,Przystań pod gwiazdami”, czym urzekł zebraną publiczność.

Na forum obecni byli: o. Andrzej Lemiesz,  wójt gminy Alojzy Włodarczyk, Iwona Kadir sekretarz gminy, Aneta Karbowiak Przewodnicząca Rady Gminy, a także radni, przedstawiciele oświaty oraz kierownicy jednostek organizacyjnych gminy Gorzkowice.

Podczas uroczystości GKRPA i grupa „Dromader” podziękowała osobom, które w sposób szczególny przez minione 20 lat wspierały działania trzeźwościowe i abstynenckie na terenie gminy Gorzkowice.

Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy swoim zaangażowaniem i pomocą przyczynili się do przygotowania tak ważnej uroczystości.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!