GorzkowiceWażne wiadomościWydarzenia

Gorzkowice: Alojzy Włodarczyk otrzymał absolutorium – jednogłośnie

Przełom czerwca i lipca to czas w samorządach w którym odbywają się sesje absolutoryjne. Nie inaczej było w Gorzkowicach. W tamtejszym głosowaniu wzięło udział 14 radnych. Za udzieleniem absolutorium zagłosowali wszyscy.

– Udzielenie absolutorium oznacza stwierdzenie prawidłowości finansowego działania naszego samorządu. Zarządzanie publicznymi pieniędzmi to bardzo odpowiedzialne zadanie. Wymaga skrupulatności, rozwagi i dużej wiedzy. Na sukces, jakim jest otrzymanie absolutorium, składa się praca wielu osób, które działają w strukturach Urzędu Gminy i poszczególnych jednostek. Należą im się duże słowa uznania i podziękowania – powiedział wójt Alojzy Włodarczyk tuż po głosowaniu radnych.

Dyskusji i głosowaniu radnych przyglądał się starosta Piotr Wojtysiak. W czasie swojego wystąpienia chwalił on działania wójta i jego współpracowników. Starosta zapewnił także, że dołoży wszelkich starań, by dalsza współpraca na szczeblu Starostwo Powiatowe – Gmina Gorzkowice rozwijała się bardzo owocnie.

0 0 vote
Article Rating
Tagi

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close