GrabicaOSPWydarzenia

Gminne zawody sportowo-pożarnicze Szydłów 2019

Boisko sportowe w Szydłowie stało się miejscem zaciętej rywalizacji strażaków z Ochotniczych Straży Pożarnych w Gminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych. Do turnieju sędziów stanęło 17 jednostek OSP z gminy Grabica.

Zawody rozpoczęły się musztrą, następnie rozegrano tzw. bojówkę strażacką. Po długich zmaganiach druhowie z niecierpliwością wyczekiwali odczytania wyników. I tak, wśród seniorów niekwestionowanym liderem zawodów okazała się OSP z Majkowa Średniego, drugie miejsce zajęli druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrowie, zaś trzecie drużyna OSP z Krzepczowa.

Wśród młodzieżówek, prym wiedli druhowie z OSP Grabica, drugie miejsce zajęła jednostka z OSP Brzoza, natomiast trzecie z OSP Boryszów. Niewątpliwą atrakcją zawodów był udział Żeńskiej Drużyny Pożarniczej z OSP Grabica. Panie pokazały, iż zaangażowaniem, determinacją i wysokim poziomem wyszkolenia nie odbiegają od drużyn męskich.

Najlepsze drużyny w klasyfikacji ogólnej otrzymały puchary, dyplomy i nagrody ufundowane przez wójta gminy Grabica. Druhny i druhowie z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy udowodnili prawdziwego ducha rywalizacji. Rywalizacja przebiegała bardzo sprawnie i towarzyszyła im niezwykle koleżeńska atmosfera, zaś po zmaganiach wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na Festyn integracyjny, który również odbył się w Szydłowie.

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane artykuły

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x