Gala boksu

Views: 394

Już w najbliższą sobotę, 15 września, w Gomulinie (gm. Wola Krzysztoporska) odbędzie się Gala Olimpijskiego Boksu Amatorskiego o puchar wójta gminy Wola Krzysztoporska Romana Drozdka. Początek walk o godzinie 14.00.

Walki pięściarzy można będzie obejrzeć w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej im. Ks. Mariana Wiewiórowskiego, ul. Szkolna 2.

Gala Olimpijskiego Boksu Amatorskiego o puchar wójta gminy Wola Krzysztoporska Romana Drozdka jest formą promowania aktywności fizycznej i próbą zainteresowania nią mieszkańców gminy. Jest też formą promocji gminy. Kibice bowiem nie tylko będą mogli zobaczyć, jak wygląda walka na ringu, ale i porozmawiać z gościem specjalnym, Henrykiem Petrichem − polskim bokserem, medalistą olimpijskim, medalistą mistrzostw świata i Europy, wielokrotnym mistrzem Polski.

Zgromadzona w Gomulinie publiczność obejrzy ok. 15 – 20 walk. Organizatorami przedsięwzięcia są: Gmina Wola Krzysztoporska, Gminne Zrzeszenie LZS w Woli Krzysztoporskiej i Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Widzew Łódź, pod patronatem Okręgowego Związku Bokserskiego w Łodzi.

Sponsorem głównym przedsięwzięcia jest Eko-Region sp. z o.o. Bełchatów. Organizację turnieju wsparli też: Jan Kauc Usługi Transportowe, Zbyszko – Galeria Mięs i Wędlin.

Komentarzy: 1

Twój adres nie zostanie nigdzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone gwiazdką *

  1. walczcie,chłopcy!! Napoleon,Churchill,gen.Patton: polscy chłopcy najdzielniejsi!!!- Zawisza Czarny,gen.Rozwadowski, płk Pilecki,Pytlasiński