reklama
Piłka nożnaRozprzaSport

Finał powiatowego ogólnopolskiego turnieju „Piłkarska kadra czeka”

W Moszczenicy odbył się finał powiatowego ogólnopolskiego turnieju ,,Piłkarska Kadra Czeka” chłopców rocznika 2006-2007. Drużyna LZS Rozprza, którą reprezentowali chłopcy z UKS Gmina Rozprza po dwóch zwycięstwach 3:2 z Włókniarzem Moszczenica i Skalnikiem Sulejów zdobyła I miejsce i uzyskała awans na finał wojewódzki.

Drużynę reprezentowali : Aleksander Turniak, Kacper Szulc, Bartosz Jagiełło, Jakub Merk, Bartosz Ochej, Mateusz Śmiałowski, Kornel Pawłowski, Jakub Pirek, Szymon Góra, Kajetan Strupczewski, Igor Gałkowski, Szymon Kulbat, Albert Jończyk, Bartosz Olczyk, Korneliusz Patryarcha.

W finale wojewdzkim, który odbył się 02.06.2021 r. w Łękińsku drużyna z Rozprzy spisała się znakomicie będąc bardzo blisko od zwyciężenia i awansu na finał ogólnopolski.  Ostatecznie zespół uplasował się na miejscu trzecim. W grupie zwycięstwo z Astrą Zduny 6:0 i porażka z późniejszym triumfatorem zawodów Ceramiką Opoczno 1:3. W meczu o III miejsce efektowna wygrana z LKS Orzeł Nieborów 5:2. Drużynę reprezentowali : Łukasz Smuga, Kacper Szulc, Bartosz Jagiełło, Jakub Merk, Kajetan Strupczewski, Marcin Cecotka, Mateusz Śmiałowski, Kornel Pawłowski, Jakub Pirek, Szymon Góra, Igor Gałkowski, Bartosz Ochej i Aleksander Turniak. Trenerem zespołu jest Paweł Szulc a Prezesem Klubu Adrian Sawicki.        

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!