GminyGrabicaMoszczenicaRęcznoWażne wiadomościWydarzenia

Brzoza, Szydłów i Rękoraj zapraszają na festyny rodzinne i rajd rowerowy – SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Najbliższy weekend obfitować będzie w niezwykłe wydarzenia.

W sobotę 24 czerwca w Rękoraju na boisku szkoły podstawowej, odbędzie się piknik „Bezpieczne wakacje”. W programie między innymi konkursy, warsztaty dla młodzieży, animacje dla dzieci, strefa dla malucha, dmuchańce a także koncert Dawida Ziomka oraz zespołu Mixdance. Do tego pyszna kuchnia, festiwal kolorów i pokazy ratownictwa z udzielaniem pierwszej pomocy. Dodatkowo na zakończenie kąpiel w pianie strażackiej.

Dzień później w niedzielę 25 czerwca sporo atrakcji w gminie Grabica. O godzinie 11:00 rozpocznie się VIII EKOLOGICZNO-HISTORYCZNY RAJD ROWEROWY. Zapisy na rajd prowadzone będą do piątku 23 czerwca (Rafał: 509 013 748 oraz Michał 669 645 738). Start rajdu zaplanowano w Szydłowie. Kolejne przystanki to: Wola Bykowska, Wola Kamocka, Żeronie, Krzepczów z metą w Kamocinie. Zakończenie rajdu przewidziano na godzinę 18:00, a po części oficjalnej organizatorzy zapraszają na grilla oraz integracyjny poczęstunek.

Tego samego dnia, o godzinie 13:00 bawimy się w parku w Brzozie. Na scenie zaprezentuje się zespół „Zgrane” oraz Młodzieżowa Orkiestra Dęta gminy Grabica. Tutaj w programie występy dzieci z przedszkola Akademię Maluszka w Brzozie, Przedszkola promyk w Jarostach oraz uczniów i absolwentów szkoły podstawowej w Brzozie. Do tego dmuchane zjeżdżalnie, poczęstunek kół gospodyń wiejskich, pokazy sprzętu strażackiego i służb ratunkowych, zabawa z didżejem, grill, kuchnia polowa, wata cukrowa i popcorn.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!