KulturaPiotrków TrybunalskiWydarzenia

Festyn Rodzinny w MBP

Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na Festyn Rodzinny „Zaczytane miasto” – Baw się z KULTURĄ! W programie oprócz wspólnego czytania, malowania twarzy i modelowania balonów, znajdą się konkursy literackie, zabawy i gry sprawnościowe, warsztaty z klaunem Rafałem Mikołajewskim i wiele innych atrakcji.

Festyn odbędzie się 7 lipca (sobota), w godz. 15.00 – 18.00, na boisku przy Filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim. Dodatkowo w czasie festynu odbędzie się konkurs wiedzy o literaturze „Łączy nas czytanie”, który rozpocznie się o 16.30.
Na uczestników konkursu czekają atrakcyjne książki, między innymi „Monografia Piotrkowa Trybunalskiego” Michała Rawity – Witanowskiego czy „Znam takie miejsca…: gawędy o ulicach i placach Piotrkowa Trybunalskiego” Pawła Kendry i Agnieszki Bednarskiej-Smugi oraz wiele innych ciekawych tytułów dla dzieci i dorosłych.

„Zaczytane miasto” to cykl czterech spotkań, które odbędą się dzięki realizowanemu przez Miejską Bibliotekę Publiczną zadaniu pn. „Brawo! KULTURA”, dofinansowanemu przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Konkurs „Łączy nas czytanie” to element realizowanego przez bibliotekę zadania „Lansowanie na czytanie”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!