Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Festiwal nauki i techniki do soboty

Tylko do soboty (22.06) trwa pierwszy Piotrkowski Tydzień Nauki i Techniki organizowany w ramach otwarcia „Mediateki 800-lecia”. Na piotrkowian i turystów czeka wiele atrakcji przygotowanych przez piotrkowską książnicę i naukowców z Politechniki Częstochowskiej. W miniony piątek (14.06) oficjalnie otwarta została „Mediateka 800-lecia”. Z tej okazji miasto zorganizowało Festiwal Nauki i Techniki, który zakończy się w sobotę, 22 czerwca.

Na przybyłych czeka wiele atrakcji, m.in.: eksperymenty z ciekłym azotem oraz inne doświadczenia fizyczno-chemiczne, przejażdżki pneumomobilem, prezentacja łazika marsjańskiego, zabawy z elektromagnetyzmem, pokazy druku przestrzennego oraz konkursy dla dzieci i dorosłych.

Mediateka otwarta jest od poniedziałku do soboty w godz. 8:00-20:00. Zachęcamy, aby do mediateki dojeżdżać komunikacją miejską. Przystanek usytuowany jest nieopodal głównego wejścia do obiektu. Dojechać można linią nr 1. Rozkład jazdy można znaleźć TUTAJ.

Dla odwiedzających dostępny jest parking podziemny na około 50 samochodów. W przypadku braku miejsc dostępne są również miejsca postojowe u zbiegu ulic Jerozolimskiej i Zamkowej.

0 0 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane artykuły

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!