KulturaNadchodzące wydarzeniaPiotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Empik Go w piotrkowskiej bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim w ramach współpracy z Empik Go udostępnia czytelnikom dostęp do darmowej bazy ebooków oraz audiobooków. Z platformy Empik Go mogą korzystać wyłącznie czytelnicy, którzy posiadają aktualną kartę biblioteczną.

Jak otrzymać dostęp do książek?

1. Przyjdź do biblioteki bądź skontaktuj się z wypożyczalnią droga telefoniczną: 44 681 40 60 lub mailową: [email protected]

2. Zgłoś chęć otrzymania dostępu do Empik Go jako Czytelnik MBP.

3. Otrzymasz od bibliotekarza jednorazowy kod dostępu, który posłuży Ci do rejestracji i pozyskiwania ebooków oraz audiobooków.

4. Zarejestruj się na stronie https://www.empik.com/go/biblioteki/kod.

5. Pobierz bezpłatną aplikację Empik Go dostępną na wszystkich czytnikach (także Kindle – od sierpnia 2021). Jeden użytkownik ma możliwość korzystania z dwóch urządzeń.

6. Uzyskasz dostęp do Empik Go na 30 dni bez limitu przeczytanych stron. Kod należy aktywować w miesiącu jego obowiązywania (30 dni użytkowania liczone jest od daty aktywacji kodu czyli nie później niż ostatniego dnia miesiąca).

– Liczba kodów jest ograniczona. Ich pula odnawia się każdego miesiąca. Każdy czytelnik może skorzystać tylko z jednego kodu Empik Go lub Legimi. Przypominamy również o możliwości wypożyczenia w naszej bibliotece czytników E-book’ów bez kaucji na trzy miesiące. – informuje Aldona Kaczyńska z MBP w Piotrkowie.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!