GminyGorzkowiceWażne wiadomościWydarzenia

Ekologiczne szkolenie

W Domu Kultury w Gorzkowicach odbyło się szkolenie w sprawie możliwości aplikowania do programu ,,Czyste Powietrze”. Szkolenie stanowiło kolejne spotkanie w ramach realizacji zapisów porozumienia, które zostało zawarte pomiędzy Gminą Gorzkowice, a Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Szkolenie przeprowadzone zostało przez firmę Eko Term. W spotkaniu wzięło udział kilkudziesięciu mieszkańców gminy Gorzkowice, których zapoznano z możliwością dofinansowania do wymiany źródła ciepła, termomodernizacji, wymiany stolarki okiennej i drzwiowej w budynkach mieszkalnych. Podczas spotkania Alojzy Włodarczyk wójt gminy Gorzkowice, wręczył nagrody za udział w konkursie ekologicznym na hasło promujące Czyste Powietrze w Gminie Gorzkowice. Konkurs skierowany był do seniorów (powyżej 60 roku życia) zamieszkujących Gminę Gorzkowice.

Organizatorem konkursu był wójt gminy Gorzkowice w partnerstwie z Małgorzatą Gadecką – dyrektorem Biblioteki Publicznej i Domu Kultury Gminy Gorzkowice. Przypomnieć należy, że informacje o programie „Czyste Powietrze” można uzyskać w punkcie informacyjno-konsultacyjnym od poniedziałku do piątku w godzinach pracy urzędu.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!