reklama
Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Efekty pijackich „zabaw”

Dwaj mężczyźni podczas libacji alkoholowej, z posesji na terenie miasta ukradli kask motocyklowy. Piotrkowscy policjanci bardzo szybko wytypowali i zatrzymali sprawców kradzieży. Odzyskali też skradzione mienie. Za kradzież grozi kara do 5 lat więzienia.

25 maja 2021 roku dyżurny piotrkowskiej jednostki otrzymał zgłoszenie, że z terenu jednej z posesji skradziono charakterystyczny kask motocyklowy. – Pokrzywdzony oświadczył, że 24 maja zaparkował motocykl na podwórzu posesji. Na motocyklu pozostawił na chwilę kask. Kiedy wrócił kasku już nie było. Policjanci ustalili, że posesja jest objęta monitoringiem. Na nagraniu widać było sprawców kradzieży. Piotrkowscy kryminalni ustalili ich dane i pojechali do mieszkania jednego z amatorów cudzego mienia. Po drodze zauważyli mężczyznę z plecakiem. Od razu go skontrolowali. Okazało się, że 34-latek w plecaku ukrywał skradziony kask. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi – informuje asp. Izabela Gajewska z KMP w Piotrkowie.

Drugi ze sprawców – 30-latek – szybko podzielił los kompana. Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty kradzieży. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Skradziony kask powróci do właściciela.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!