GminyRozprzaWażne wiadomościWydarzenia

Ecstasy i marihuana u zatrzymanego 23-latka. Grozi mu 8 lat więzienia

Piotrkowscy policjanci zatrzymali 23-latka, który przygotowywał do obrotu znaczne ilości narkotyków. Mężczyzna posiadał również wagi i torebki foliowe służące do podziału zakazanych substancji. Wobec niego na wniosek prokuratora sąd zastosował trzymiesięczny areszt. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

Z ustaleń piotrkowskich kryminalnych wynikało, że w jednym z domów na terenie gminy Rozprza mogą znajdować się narkotyki. 25 czerwca 2021 roku policjanci pojechali do domu 23-latka. – Mężczyzna zaskoczony wizytą stróżów prawa oświadczył, że nie posiada żadnych środków odurzających. Kryminalni nie dali się zwieźć i przy pomocy psa do wykrywania zapachów narkotyków rozpoczęli przeszukania domu oraz pomieszczeń gospodarczych. Jak się okazało mężczyzna nie mówił prawdy. Dzięki odpowiedniemu przeszkoleniu już po chwili policyjny czworonóg odnalazł w pomieszczeniu gospodarczym pierwsze narkotyki. 23-latek nielegalne substancje ukrywał w szafkach, pod plandeką i drewnianymi paletami. Policjanci podczas swoich czynności łącznie odnaleźli 16 torebek foliowych z suszem roślinnym oraz 11 torebek z  białym proszkiem. Łącznie zostało zabezpieczonych ponad 160 gramów nielegalnych substancji. Wstępne badanie testerem narkotykowym dało pozytywne wyniki w kierunku marihuany oraz substancji psychotropowej MDMA – ecstasy. U mężczyzny odnaleziono również puste torebki foliowe, dwa młynki oraz cztery wagi. 23-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. – informuje asp. Izabela Gajewska z KMP w Piotrkowie.

Diler usłyszał już prokuratorskie zarzuty, a najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Za popełnione czyny wkrótce odpowie przed sądem. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!