Nadchodzące wydarzeniaWażne wiadomościWydarzenia

Msza dziękczynna za plony w najbliższą niedzielę

O tym, że w związku pandemią koronawirusa Dożynki Powiatowo-Gminne przeniesiono na przyszły rok, starosta Piotr Wojtysiak poinformował na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Planowane na 13 września w gminie Czarnocin rolnicze święto, z uwagi na bezpieczeństwo zdrowotne uczestników wyjątkowo zmienia swoją dotychczasową formułę. Gospodarze wydarzenia – Starosta Powiatu Piotrkowskiego Piotr Wojtysiak i Wójt Gminy Czarnocin Roman Miksa – zapraszają rolników Ziemi Piotrkowskiej na Mszę Świętą Dziękczynną do Kościoła Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Czarnocinie na godz. 13.30. – Mamy nadzieję, że na tradycyjny ceremoniał dożynkowy, wzbogacony o występy lokalnych artystów ludowych, będziemy mogli wraz z Panem Wójtem Miksą zaprosić w przyszłym roku – zapewnia Starosta Wojtysiak.

Szanowni Państwo, z wielką troską patrzymy na wydarzenia w Polsce związane z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID- 19.

Mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo, wspólnie podjęliśmy decyzję

o przeniesieniu na 2021 rok Dożynek Powiatowo-Gminno- Parafialnych, które miały odbyć się 13 września br. w Gminie Czarnocin.

Jednocześnie chcąc wyrazić szacunek i wdzięczność rolnikom za ich trud i ciężką pracę zapraszamy na Mszę Świętą Dziękczynną za plon, która odbędzie się 13 września o godz. 13.30 w Kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Czarnocinie.

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane artykuły

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x