Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Dorosły mężczyzna pobił 14-latka. Najbliższe 3 miesiące spędzi za kratkami

Piotrkowscy kryminalni zatrzymali 21-latka, który dzień wcześniej pobił 14-latka. Przed zatrzymaniem mężczyzna próbował również wyrzucić narkotyki. Z popełnione przestępstwa usłyszał już prokuratorskie zarzuty, a decyzją sądu na 3 miesiące trafił do aresztu.

23 lipca 2023 roku piotrkowscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że przy jednym z lokali na terenie Piotrkowa doszło do pobicia 14-latka. Sprawą zajęli się piotrkowscy kryminalni, którzy podjęli działania zmierzające do ustalenia danych sprawcy oraz miejsca gdzie przebywa.

– Zaangażowanie oraz dobre rozpoznanie kryminalnych pozwoliło na wytypowanie sprawcy. Funkcjonariusze od razu rozpoczęli sprawdzanie miejsc, gdzie może on być. Już następnego dnia dotarli do domu na terenie powiatu, w którym miał przebywać agresor, jednak nikt nie otwierał drzwi. Policjanci byli przekonani, że mężczyzna znajduje się w środku, dlatego dali znak, że wejdą siłowo. W tym momencie 21-latek otworzył drzwi od domu. Jak się okazało nie otwierał drzwi, bo w tym czasie próbował utopić w toalecie susz roślinny – informuje asp. sztab. Izabela Gajewska z KMP w Piotrkowie.

Policjanci u 21-latka zabezpieczyli ponad 50 gramów marihuany. Piotrkowianin został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Usłyszał już prokuratorskie zarzuty pobicia oraz posiadania znacznych ilości środków odurzających, a decyzją sądu na najbliższe 3 miesiące trafił do aresztu.

Za popełnione przestępstwa grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!