GminySulejówWażne wiadomościWydarzenia

Dołącz do sadzenia lasu!

8 listopada (wtorek) o godz. 10:00 oraz o godz. 12:00, Focus Mall i Dotlenieni.org zapraszają mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego i okolic do udziału we wspólnej akcji sadzenia 2 000 drzew. Organizatorem akcji jest piotrkowska galeria handlowa oraz startup społeczny Dotlenieni.org.

To drugi etap akcji „Posadź drzewa z NEPI Rockcastle” organizowanej przez właściciela piotrkowskiej galerii realizowanej w ramach inicjatywy „Nie bądź plastik”. W październiku br., podczas warsztatów ekologicznych, które odbyły się w Focus Mall, organizatorzy akcji zachęcali osoby odwiedzające centrum do skanowania specjalnego kodu QR umożliwiających sadzenie tzw. Wirtualnych Drzew. We wtorek, 8 listopada, symboliczne Wirtualne Drzewa zostaną zamienione na prawdziwe sadzonki sosen, które w przyszłości będą współtworzyć nowy obszar zielony. Nasadzenia odbędą się we wtorek, 8 listopada br. o godz. 10:00 oraz o godz. 12:00. Wspólnie posadzimy 2 000 drzew w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego.
Lokalizacja nasadzenia: Nadleśnictwo Nadleśnictwo Piotrków Trybunalski. Akcja jest bezpłatna. Na wszystkich wolontariuszy będą czekać łopaty oraz inne niezbędne do odpowiedniego posadzenia roślin narzędzia. Sadzonki zostaną przygotowane oraz przetransportowane na specjalnie do tego celu przygotowany obszar.

Miejsce zbiórki o godz. 10:00 oraz o godz. 12:00 – Włodzimierzów przy sklepie spożywczym.

Lokalizacja sadzenia lasu.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!