Piotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

Dofinansowanie na odnawialne źródła energii

Planujesz zainwestować w fotowoltaikę, pompy ciepła, kolektory słoneczne lub piece na pellet? Przyjdź na spotkanie informacyjne i sięgnij po 85 % dofinansowania ze funduszy UE.

W kwietniu 2020 roku ma odbyć się nabór wniosków o dofinansowanie zakupu i montażu instalacji odnawialnych źródeł energii w domach jednorodzinnych lub budynkach użyteczności publiczności.

Dofinansowanie może sięgnąć 85 % kosztów kwalifikowanych  i zostać przeznaczone m.in. na fotowoltaikę, kolektory słoneczne, piece na pellet oraz gruntowe pompy ciepła. Do rozdysponowania jest 10,5 mln złotych z funduszy unijnych.

25 lutego o godz. 17:00 w Urzędzie Miasta przy Pasażu Rudowskiego 10 (sala 1) odbędzie się spotkanie informacyjne, podczas którego będzie można się zapoznać z możliwościami pozyskania dofinansowania na OZE.

W spotkaniu udział weźmie przedstawiciel firmy, która na potrzeby ubiegania się o dofinansowanie może zaoferować kompletną dokumentację aplikacyjną m.in.:
– udostępnienie wzorów deklaracji uczestnictwa w projekcie i umowy użyczenia,
– przeprowadzenie wizytacji techników celem określenia możliwości montażu danej instalacji i dobór odpowiedniej mocy,
– program Funkcjonalno – Użytkowy obejmujący wszystkich uczestników projektu wraz z uproszczonym kosztorysem i wyliczeniami efektu ekologicznego,
– studium wykonalności i wniosek o dofinansowanie wraz z późniejszymi poprawkami.

0 0 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!