koronawirusPiotrków TrybunalskiWażne wiadomościWydarzenia

[AKTUALIZACJA] ”Dlaczego od godziny lata nad Piotrkowem helikopter z kamerami?” – odpowiadamy

Wielu z Was pytało dziś naszą redakcję o helikopter który krąży nad miastem. Docierały do nas sygnały niemal z każdej części Piotrkowa.

Odebraliśmy dziś w tej sprawie kilka meili. Większość z Was była zaciekawiona dlaczego czerwony śmigłowiec wyposażony w kamery krąży nad miastem. Odpowiedź jak się okazuje, jest prosta. To policyjny Bell którego zadaniem jest patrolowanie z powietrza miasta i powiatu w poszukiwaniu gromadzących się grup ludzi. – Zapowiada się słoneczny weekend. Sprzyjać to może pokusie wychodzenia masowo z domów. Rzekomo ustronne, wybrane przez nas miejsce może okazać się także ulubionym miejscem wielu innych osób. Przestrzegania obowiązujących obostrzeń będą pilnować patrolujący miasta i wsie policjanci zarówno z pokładów radiowozów jak i policyjnego śmigłowca. W okolicach Zalewu Sulejowskiego o bezpieczeństwo zadbają mundurowi z ogniwa konnego tomaszowskiej komendy – mówią policjanci.

Przypominamy, nowe przepisy zakazują wszelkich zgromadzeń, spotkań, imprez czy zebrań. Co prawda wyłączają z tego zakazu rodziny ale i tutaj apelujemy o rozsądek i nie narażanie swoich bliskich. Korzystanie z placów zabaw jest zabronione

Zapowiada się słoneczny weekend. Sprzyjać to może pokusie wychodzenia masowo z domów. Rzekomo ustronne , wybrane przez…

Opublikowany przez Policja Województwa Łódzkiego Piątek, 27 marca 2020

AKTUALIZACJA:

Oprócz policyjnego Bella który patrolował w sobotę nasze województwo, odbywały się także loty dla PGE. Jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy, ich celem była inspekcja sieci energetycznych.

0 0 vote
Article Rating
Tagi

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Powiatowy
Powiatowy
28 marca, 2020 20:41

Ludzie,wy to z góry patrolujecie,a o 13 na Moszczenicy ludzie, którzy są podczas kwarantanny biegają po sklepach i robią zakupy.Wiadomość potwierdzona w Moszczenicy.Sorki za ten komunikat ale ten śmigłowiec czy helikopter jak zwał tak zwał jest nie potrzebny tylko policja nachodząca ludzi na kwarantannie.Wystarczy dwa razy dziennie spatrolować kilka osobników objętych kwarantanną raz czy dwa razy w tygodniu i pacjent jest spięty psychicznie ,nie będzie narażać dalej populacji.

asdasd
29 marca, 2020 14:41

Szukal zgromadzen.. a na placu pod zamkiem pod drzewem codziennie siedzi po 5-6 osob pijac browara :v hahahah cos wam nie wyszlo

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close