Piotrków TrybunalskiWydarzenia

Diler trafił za kratki

Policjanci z Piotrkowa Trybunalskiego zatrzymali 33-latka, u którego w mieszkaniu znaleźli marihuanę, metamfetaminę i mephedron. Mężczyzna udzielał także środki narkotyczne innym osobom. Za wprowadzenie do obrotu znacznej ilości środków odurzających grozi kara do 12 lat więzienia, a za udzielanie zabronionych środków w celu osiągnięcia korzyści majątkowej kara do 10 lat pozbawienia wolności. Na wniosek prokuratora sąd zdecydował o 3 miesięcznym areszcie tymczasowym dla podejrzanego.

9 maja 2019 roku policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim, na podstawie wcześniejszych ustaleń, przeszukali jeden z domów na osiedlu Wierzeje. Funkcjonariusze znaleźli środki, które poddane wstępnym testom wykazały właściwości typowe dla marihuany, metamfetaminy i mephedronu. W sumie kryminalni zabezpieczyli ponad 330 gramów suszu roślinnego oraz blisko 430 gramów białego proszku.

Właściciel zakazanych środków został zatrzymany w policyjnym areszcie. 33-letni piotrkowianin usłyszał zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za wprowadzenie do obrotu znacznej ilości środków odurzających grozi kara do 12 lat więzienia, a za udzielanie zabronionych środków w celu osiągnięcia korzyści majątkowej kara do 10 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna był już wcześniej notowany za podobne przestępstwa.

0 0 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane artykuły

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!