AleksandrówWydarzenia

Czy skończą drogę w Niewierszynie?

Kilka dni temu została zakończona modernizacja drogi powiatowej w Niewierszynie. Niestety z powodu braku środków finansowych postanowiono wyremontować tylko najbardziej zniszczony odcinek drogi. – Nie mogłem się pogodzić z tym, iż wieś zostanie niejako podzielona i postanowiłem zdobyć pieniądze na dokończenie drogi przez całą wieś – informuje Michał Małecki, radny powiatowy. – Po wielu staraniach, w których wspierało mnie starostwo powiatowe, udało nam się pozyskać blisko 150 tysięcy złotych na dokończenie inwestycji. W tej chwili trwa proces przetargowy i mamy nadzieję, że do końca listopada mieszkańcy będą mogli jeździć już po wyremontowanej drodze. Chcemy także wspólnie z powiatem, w jak najszybszym czasie zacząć remont drogi powiatowej na odcinku Kawęczyn – Krasik – dodaje Małecki.

Tagi

Powiązane artykuły

7 komentarzy

  1. A co z drogą w Ostrowie, bo też nie jest skończona. Gmina zrobiła trzy czwarte drogi i dalej lipa. Zaczynaja a nie konczą. Jakby kobita tak obiad gotowała jak wójt robi drogi to byśmy jedli sam makaron bez rosołu.

    1. Nie wiesz, że ciemny lud łyknie wszystko??? On sam, dobre sobie. Sam to sobie może palcem w bucie pomachać. Nie zapominajmy, że jest jeszcze drugi radny powiatowy. Z Siucic.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close