GminyWażne wiadomościWola KrzysztoporskaWydarzenia

Będzie remont wiaduktu w Siomkach i drogi z Jeżowa do Piotrkowa

Remont wiaduktu w Siomkach oraz przebudowa odcinka drogi z Jeżowa do Piotrkowa Trybunalskiego o długości 1,1 km staje się faktem. Inwestycja powstanie dzięki środkom własnym Powiatu Piotrkowskiego oraz środkom z Funduszu Dróg Samorządowych.

– Cieszymy się, że tak długo wyczekiwane inwestycje wreszcie się rozpoczną. Jestem przekonany, że poprawią komfort podróżowania przez tę część ziemi piotrkowskiej – powiedział starosta Piotr Wojtysiak.

0 0 vote
Article Rating
Tagi

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dam
Dam
23 lipca, 2020 20:56

Kochany socjalizm, 1100m, setki urzędników, 10 robotników 😂 Może odwrócimy te proporcje, odchudzimy urzędy, obniżymy podatki, ludzie się wzbogaca, na końcu i tak wpływy do budżetu wzrosną? 😉 Państwo już nam zabierało i za to budowało, troszkę nie wypaliło 😂 Teraz tez będzie potrzeba z 200 lat na odtworzenie (nawet nie poszerzenie, zagęszczenie) dróg powiatowych 😂 Może jak zostawimy pieniądze ludziom w kieszeniach, to oni je efektywniej wydadzą?

Andriu
Andriu
24 lipca, 2020 20:31

Teraz remont drogi Jeżów i wiaduktu Siomki kiedy całą A1 jest rozwalona i korki są zaje… Chyba można ten rok odczekać, aby do Piotrkowa można dojechac

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
Close