GminySulejówWażne wiadomościWydarzenia

Będą poważne utrudnienia pomiędzy Piotrkowem a Przygłowem

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych zapowiada, że we wtorek i środę na DK12 i DK74 prowadzone będą tzw. remonty cząstkowe nawierzchni, co będzie się wiązało z pewnymi ograniczeniami w ruchu.

Roboty zaplanowano na wtorek i środę (04 i 05.01) na drogach krajowych nr 12 i 74. – Prace będą prowadzone w godzinach 7:00 – 16:00 i zostaną nimi objęte odcinki: Piotrków Trybunalski – Przygłów (DK12) o długości 3 km i nieco ponad 1 kilometrowy odcinek w okolicy Żarnowa (DK74). W czasie prowadzonych robót będą obowiązywały: ruch wahadłowy kierowany ręcznie i ograniczenie prędkości. – informuje Maciej Zalewski, z łódzkiego oddziału GDDKiA. – Ze względu na fakt, że prace wymagają bezdeszczowej pogody, podany termin, może ulec zmianie. dodaje.

Jak się okazuje, opisane roboty to początek prac, jakie zaplanowano na całym odcinku DK12 od Piotrkowa Trybunalskiego do granicy z województwem mazowieckim (53km) i na DK74 od Sulejowa do granicy woj. Świętokrzyskiego (31,3km). Kolejne prace mają ruszyć po 10 stycznia, o ile pozwoli na to pogoda.

Drogowcy apelują o zachowanie ostrożności oraz bezwzględne stosowanie się do oznakowania i poleceń osób kierujących ruchem.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!