RozprzaWydarzenia

Antoni Macierewicz gościł w Rozprzy

W piątkowy wieczór posłowie PiS spotkali się z mieszkańcami Rozprzy. W tamtejszej sali OSP, odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o Polsce”.

Do stolicy gminy przybyli: posłanka Anna Milczanowska oraz posłowie Robert Telus i Antoni Macierewicz – były szef MON. Politycy przybliżyli mieszkańcom gminy najważniejsze wydarzenia ostatnich tygodni, które miały miejsce w naszym kraju. – Nie możemy pozwolić na to, żeby na świecie mówiono, że obozy koncentracyjne były polskie. To nie jest prawda, one przecież były niemieckie, stąd taka, a nie inna ustawa – mówiła między innymi w swoim wystąpieniu posłanka Milczanowska. W podobnym tonie wypowiadał się Antoni Macierewicz.

– To kolejne spotkanie posłów okręgu 10. z mieszkańcami regionu – powiedział w rozmowie z nami Zbigniew Ziemba, Pełnomocnik Powiatowy PiS. – „Porozmawiajmy o Polsce” to cykl spotkań informujących o bieżącym stanie prac w Sejmie i Rządzie. Chcemy, by mieszkańcy ziemi piotrkowskiej mieli bezpośrednią relację z tego, co dzieje się w parlamencie, jak i poszczególnych ministerstwach, ale osadzamy to w kontekście spraw lokalnych, stąd spotkania najpierw w Gorzkowicach, Sulejowie, Moszczenicy, Grabicy, Piotrkowie, a teraz w Rozprzy – wyjaśniał Ziemba.

 

0 0 vote
Oceń temat artykułu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Realista
Realista
17 lutego, 2018 15:07

Słabiutka frekwencja

adagor
adagor
17 lutego, 2018 17:50

Widzę Jasia Fasole z Opoczna.

słaby wzrok
19 lutego, 2018 19:08

ta druga z lewej to Radziszewska ?

Powiązane artykuły

Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!