RozprzaWydarzenia

Antoni Macierewicz gościł w Rozprzy

W piątkowy wieczór posłowie PiS spotkali się z mieszkańcami Rozprzy. W tamtejszej sali OSP, odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o Polsce”.

Do stolicy gminy przybyli: posłanka Anna Milczanowska oraz posłowie Robert Telus i Antoni Macierewicz – były szef MON. Politycy przybliżyli mieszkańcom gminy najważniejsze wydarzenia ostatnich tygodni, które miały miejsce w naszym kraju. – Nie możemy pozwolić na to, żeby na świecie mówiono, że obozy koncentracyjne były polskie. To nie jest prawda, one przecież były niemieckie, stąd taka, a nie inna ustawa – mówiła między innymi w swoim wystąpieniu posłanka Milczanowska. W podobnym tonie wypowiadał się Antoni Macierewicz.

– To kolejne spotkanie posłów okręgu 10. z mieszkańcami regionu – powiedział w rozmowie z nami Zbigniew Ziemba, Pełnomocnik Powiatowy PiS. – „Porozmawiajmy o Polsce” to cykl spotkań informujących o bieżącym stanie prac w Sejmie i Rządzie. Chcemy, by mieszkańcy ziemi piotrkowskiej mieli bezpośrednią relację z tego, co dzieje się w parlamencie, jak i poszczególnych ministerstwach, ale osadzamy to w kontekście spraw lokalnych, stąd spotkania najpierw w Gorzkowicach, Sulejowie, Moszczenicy, Grabicy, Piotrkowie, a teraz w Rozprzy – wyjaśniał Ziemba.

 

Tagi

Powiązane artykuły

3 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close