GminySulejówWażne wiadomościWydarzenia

Alkomat w sulejowskim komisariacie – każdy może z niego skorzystać

Policjanci cały czas przypominają, że kierowanie w stanie nietrzeźwości jest skrajnie nieodpowiedzialne i może zakończyć się tragicznie. Dlatego też wspólna inicjatywa pozwoli już teraz mieszkańcom Sulejowa i okolic sprawdzić swój stan trzeźwości przed podróżą. Urządzenie sfinansowane przez Urząd Miasta w Sulejowie zamontowane zostało w budynku Komisariatu Policji w Sulejowie, gdzie będzie dostępne dla każdego.

Urządzenie to zostało sfinansowane przez Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Urzędu Miasta Sulejowa. Na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Piotrkowie Trybunalskim, przekazał je zastępca burmistrza Michał Gaczkowski, W przekazaniu uczestniczył również komendant komisariatu podinspektor Marcin Dziubecki oraz Przewodniczący Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Rafał Fogiel. – Urządzenie, które pozwoli każdemu sprawdzenie swojego stanu trzeźwości zostało umieszczone w budynku komisariatu i będzie dostępne dla każdego, kto będzie chciał sprawdzić czy może wsiąść za kierownice – zapewnia asp. sztab. Izabela Gajewska.

Policjanci przypominają, że kierowanie w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem, a takie zachowanie jest skrajnie nieodpowiedzialne i może się zakończyć tragicznie. Podobnie jest na tak zwanym kacu. Wtedy też możemy się liczyć z opóźnioną reakcją, czy też z brakiem uwagi i koncentracji.

0 0 votes
Oceń temat artykułu
reklama
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Polecamy

Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x

Ej! Odblokuj nas :)

Wykryliśmy, że używasz wtyczki typu AdBlock i blokujesz nasze reklamy. Prosimy, odblokuj nas!